CUBEicon/36/flexible

Uzņēmumiem pieejams EIF atbalsts līzinga saņemšanai

eif-ue-logo.JPG

 

Līzinga kompānija SIA “UniCredit Leasing” noslēgusi līgumu ar Eiropas Investīciju fondu (EIF) par sadarbību programmā COSME (Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu konkurētspējas veicināšanas programma).

Šīs programma paredz atvieglotus nosacījumus finansējuma pieejamībai maziem un vidējiem uzņēmumiem, sniedzot iespēju saņemt līzinga finansējumu uzņēmuma attīstībai nepieciešamo pamatlīdzekļu iegādei. 

Lai saņemtu konsultāciju par EIF COSME programmas atbalsta iespējām, aicinām zvanīt 67 502 200 vai sazināties ar savu līzinga kontaktpersonu UniCredit Leasing.   

 

Finansējuma nosacījumi JURIDISKĀM PERSONĀM:

  • Finansējums pieejams:  Mazie un vidējie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs. Darbinieku skaits uzņēmumā - līdz 249 pers.; apgrozījums – līdz 50 milj. EUR vai bilances summa līdz 43 milj.  EUR

  • Finansējums pieejams šādu objektu iegādei finanšu līzingā:  Jaunas vai lietotas lauksaimniecības, celtniecības un  meža tehnikas, ražošanas un medicīnas iekārtu,  komerctransporta (virs 3.5t), u.c.  veida  pamatlīdzekļu iegādei uzņēmuma attīstībai

  • Pirmā iemaksa: No 0 % līdz 5 %
  • Līzinga periods: Līdz 7 gadiem
  • Kredītbrīvdienu periods: Pirmie 3 mēneši bez pamatsummas maksājuma 
  • Līzinga objekta pirkuma summa:  Līdz 150 000.000 EUR, iesk. PVN
  • Finansējuma izsniegšana:  Pārskaitījums uz līzinga objekta pārdevēja kontu

 

Šis finansējums tiek piešķirts pateicoties garantijai, kuru nodrošina COSME un Eiropas Stratēģisko Investīciju fonds (“EFSI”), kas nodibināti saskaņā ar Eiropas Investīciju Plānu. EFSI mērķis ir palīdzēt atbalstīt finansēšanu un produktīvu investīciju Eiropas Savienībā īstenošanu un nodrošināt pieaugošu finansējuma pieejamību.