CUBEicon/36/flexible

16.04.2020

UniCredit Leasing izsniegs ALTUM portfeļgarantijas, palīdzot uzņēmumiem pārvarēt likviditātes problēmas, kas radušās Covid-19 krīzes iespaidā. 

Portfeļgarantiju programmas ietvaros kā jau esošajam līzinga finansējumam, tā arī jaunam, kas ir apjomā līdz 500 tūkstošiem eiro, UniCredit Leasing ALTUM vārdā varēs piešķirt garantiju gadījumos, kad klientam tiks piešķirtas tā sauktās kredītbrīvdienas - tiks atlikts pamatsummas maksājums vismaz uz 3 mēnešiem vai pagarināts līguma darbības termiņš vismaz par 3 mēnešiem.

 

Portfeļgarantiju gadījumā, kad darījums atbildīs programmas kritērijiem, UniCredit Leasing valsts garantiju varēs piešķirt automātiski, neveicot katra individuālā darījuma saskaņošanu ar ALTUM. 

Lai saņemtu portfeļgarantiju, uzņēmējam jāsazinās ar savu tiešo kontaktpersonu UniCredit Leasing. 

 

Atgādinām, ka vēl pirms Covid-19 ārkārtējās situācijas un arī šobrīd UniCredit Leasing klientiem - mazajiem un vidējiem uzņēmumiem - turpina piedāvāt ALTUM portfeļgarantiju instrumentu jaunajam biznesam, gadījumos, kad uzņēmumam nav pietiekams nodrošinājums, sniedzot labākus finansēšanas nosacījumus – 0% vai samazinātu pirmo iemaksu, bez galvojuma vai komercķīlas, tādejādi padarot pieejamāku finansējumu dažādu biznesa projektu īstenošanai. 

 

Bez UniCredit Leasing portfeļgarantijas Covid-19 skartajiem uzņēmumiem ALTUM vārdā izsniegs arī SEB banka un SEB līzings, Swedbank un Swedbank līzings, Banka Citadele un Citadele līzings un faktorings, kā arī banka Luminor.