CUBE

20.09.2018

Izmantojot līzinga finansējumu ar ALTUM portfeļgarantiju piesaisti, bērnu laukumu segumu ražotājs “RUBRIG” modernizē ražošanu

 

Š.g.17.septembrī,  SIA “UniCredit Leasing” un SIA “Rubrig” parakstīja līzinga lūgumu par horizontālālās autimatizētās griešanas iekārtas finansējumu, kas ir pirmais darījums, piesaistot jauno valsts atbalsta finanšu instrumentu uzņēmumiem - ALTUM portfeļgarantijas.

 

Līzinga finansējums automatizētās griešanas iekārtas iegādei 175 000 EUR apmērā portfeļgarantiju programmas ietvaros izsniegts 2015.gadā dibinātam uzņēmumam SIA “RUBRIG”, kas ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas specializējas bērnu rotaļu un sporta laukumu segumu ražošanā un kura ražotne atrodas Ādažos. Plānots, ka SIA “RUBRIG” līzinga saistību atmaksu veiks 4 gadu laikā.   

 

SIA “UniCredit Leasing” Latvijas filiāles vadītājs Jānis Mūrnieks: “Esmu gandarīts, ka, pateicoties ALTUM portfeļgarantijām, UniCredit Leasing klientam varēja piedāvāt labākus nosacījumus biznesa attīstībai nepieciešamās iekārtas iegādei. Esmu pārliecināts, ka jaunā iekārta palīdzēs audzēt RUBRIG biznesa apjomus, vienlaikus audzējot piedāvāto produktu klāstu un  radot jaunas darba vietas. Nereti no uzņēmējiem nākas dzirdēt, ka jaundibinātu uzņēmumu un to biznesa ideju finansēšanā bankas un finanšu iestādes nevēlas uzņemties risku, iespējamo zaudējumu dēļ. Aicinu uzņēmējus nebaidīties un nākt un runāt, jo katrs biznesa stāsts individuāls – nevajadzētu “visus vēžus likt vienā kulītē”. 

 

SIA “RUBRIG” valdes priekšsēdētājs Dainis Bonda: “PateicotiesALTUM portfeļgarantijām un  UniCredit Leasing mums ir iespēja būtiski paplašināt piedāvājuma klāstu, nodrošinot augstas pievienotās vērtības produktu – gumijas grīdas segumu fitnesa un sporta zāļu grīdām Eiropas un eksporta tirgos, jo īpaši tālajos kā, piemēram, Austrālijā un Jaunzēlandē kā arī Argentīnā, kur šobrīd jau aktīvi eksportējam.”

rubrig_gumijas segumi.jpg

SIA “RUBRIG” valdes priekšsēdētājs Dainis Bonda

 

Par SIA “UniCredit Leasing”

SIA “UniCredit Leasing” ir viena no vadošajām līzinga kompānijām Latvijā ar daudzu gadu pieredzi līzinga jomā, un tā ir vadošās Eiropas banku grupas – UniCredit sastāvdaļa.

UniCredit Grupas darbības valstis ir Austrija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Horvātija, Itālija, Krievija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Turcija, Ungārija un Vācija.  Baltijas valstīs UniCredit pārstāv meitas kompānija – SIA “UniCredit Leasing”.

 

Par SIA “RUBRIG”

“RUBRIG” ražo gumijas drošības segumus ar prettrieciena īpašībām, kas tiek izgatavoti no otrreizēji pārstrādātas SBR gumijas un jaunā EPDM gumijas savienojuma uz poliuretāna bāzes. Galvenais produkts ir gumijas drošības plāksnes sportam, bērnu rotaļlaukumiem un citiem iekštelpu un ārā infrastruktūras objektiem ar augstu traumu rašanās riska faktoru.